Turecko s deťmi

Čoraz obľúbenejšou destináciou pre rodiny s deťmi sa stáva Turecko. Turci sú čo sa týka cestovného ruchu veľmi šikovný a vedia ako na to, aby prilákali čo najviac turistov. Hotely majú vybudované na úrovni a prispôsobené tak ako dospelým tak aj malým deťom. Od detských bazénov s tobogánmi, detského klubu, klubu pre juniorov až po oddelenú časť v jedálni pre deti s ich vlastným výberom obľúbených jedál vedia tieto hotely ponúknuť všetko, čo rodina s deťmi naozaj potrebuje. Služby sú naozaj na vysokej úrovni, samozrejme závisí od toho, koľko hviezdičiek ten konkrétny hotel má.

turecko

To v čom sú Turci naozaj dobrí sú all inclusive programy. Sú čoraz populárnejšie a hlavne pre rodiny s deťmi aj veľmi výhodné. Každý kto má deti vie ako to chodí, že dieťa neustále niečo pýta, takže pobyt, kde máte všetko už zahrnuté v cene sa vám môže len a len vyplatiť.

Ďalšou výhodou Turecka sú naozaj krásne piesočnaté pláže od výmyslu sveta. Nájdete tu pláže len s čistým pieskom, premiešané so štrkom, ale aj také, kde je piesok a len kúsok pri vchode do mora kde sú kamienky. Pláže sú veľmi vhodné pre deti, keďže na nich nájdete dlho plytkú vodu, a hlavne je dostatočne teplá aj pre najmenšie deti.

Advertisements

One thought on “Turecko s deťmi

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s