About me

V prvom rade VITAJTE na mojom novom blogu. Možno niektorí z vás už vedia kto som a stretli sa so mnou aspoň virtuálne na mojom staršom blogu… Ale poďme pekne od začiatku.

10349219_10204481900551696_4295210505427989901_n

cestovanie

Volám sa Ester, reagujem na všakovaké prezývky, tou najobľúbenejšou je však ESI. Pochádzam z menšieho, ale zároveň veľmi významného slovenského mestečka. Už moje detstvo bolo trošku premiestňujúce, presťahovali sme sa zo sídliska na dedinu k starkej a odtiaľ o rok už do nového. A myslím, že toto mi ostalo dodnes…

Momentálne študujem v Bratislave. Stále sa akosik neviem usadiť, ale ani obsedieť. Vždy, keď príde nejaká príležitosť pohnúť sa aspoň o milimeter vpred, chopím sa jej cez všetky prekážky. Ako dieťa som skoro vôbec necestovala, ak nerátam tetinu svadbu v Nemecku, poľské nákupy alebo prijímacie skúšky v Čechách. Teraz sa snažím všetko dobehnúť. Veľmi ma to začalo baviť a mám z toho ešte lepší pocit, keď viem, že je to len moja odplata za úsilie a tvrdo odmakané hodiny po brigádach. Na mojom blogu by som sa chcela podeliť s vami o všetkých mojich príhodach počas cestovania, odporúčiť vám dobré miesta, či ukázať ako som sa mala. Samozrejme, pomedzi to všetko sa podeliť aj o fotky z môjho analógového foťáku, a ako správna žena popísať aj niečo o našich témach.

Dúfam, že môj blog sa vám zapáči a bude pre vás inšpiráciou užívať si svoj mladý život a cestovať.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s